Kas es esmu?

??????????????????????

Vasals, ka namaloj!

Esmu A negatīvu asiņu pildīts 49kg smags ķermenis, kas iztiepies 167cm garumā un platākais apārtmērs ir sasniedzis 89cm – pēc šīem rādītājiem laikam būs diezgan grūti radīt 3D modeli, kurš atbilst realitātei. Skatiet bildi augšpus, tāda pus mīnus es izskatos, fotošops nav pielietots, tikai drusku nagla attīksme i sorkona lūpu krāsa apvienojumā ar melnu acu zīmuli, ikdienā gandrīz neko no šiem krāmiem neizmantoju, līdz ar to var gadīties, ka pa ielu ejot izskatos bišķi saburzītāka un ne tik “sam saboj”!

Bet, ja beidzam runāt par to, kā es izskatos, tad varam apspriest dažas fundamentālākas lietas.

Darbs: nesūdzos, sev apartamentus un citus rēķinus apmaksēt spēju, šim brīdim ir ok, lai gan neiebilst ēst garneles un citus jūras draņķīšus nedaudz biežāk, kā arī darīt darbu, kas aizrauj un iepriecina cilvēkus nedaudz vairāk. Kur es gribētu strādāt – varu nosaukt dažas opcijas, no kurām saņemot uzaicinājumu uzsākt profesionāla rakstura attiecības diezvai sekotu atteikums – Vogue (jebkurā no valstīm), Pastaiga (Latvia), Deko (Latvia), Free People, Madara Cosmetics – šie laikam ir tie, kas pagaidām manī rada tādu noturīgu sajūsmu. Ambicioza teiksiet, hmmm, jā, gadās, man patīk augstāki plaukti, nu ja uz tiem sēžot var jautri šūpināt kājas, smieties un justies tik stabili, ka var palīdzēt vēl kādam uzrāpties uz šiem plauktiņiem, kā saka dalīts prieks vienmēr priecīgāks.

Ģimene: manējie man forši, lai arī es viņiem to tā baigi nesaku, zin kā, ka galvā nesakāpj, bet pačustēšu: cīši lobi cylvāki! i nadzer!

Sapņi: A to man daudz un katru dienu citi, bet pats galvenais, ko es nebeigšu atkārtot, es gribu izaugt par labāku cilvēku, es gribu būt laimīga.

Es esmu spītīga, tā ir, es varu glupību ieņemt galvā un čušs, vari mēģināt teikt, ka esmu stulba, man nebūs problēmu, pateikt, jā, esmu, un lepni iet uz nosprausto mērķi, nu taidi tī latgalīši ir!

Bet vispār man ļoti patīk cilvēki, man patīk viņus vērot un analizēt, man patīk dažreiz nedaudz ielīst viņu dvēselēs un man patīk parunāt “pa dušam”, es īsti nemāku runāt small talks. Jā, man patīk fotografēt, man patīk piefiksēt mirkļus atmiņā, tekstā un attēlā. Cilvēki ir visinteresantākie mākslas darbi, kurus var aplūkot stundām ilgi un tanī pašā laikā viņi ir absolūti idioti un es viņus nevaru ciest.

Pats par sevi nevar spriest objektīvi, tāpēc, ja gribat par mani uzzināt kaut ko  kreptīgāku jautājiet draudziņiem, un naidniekiem arī, viņi var pārforsēt, bet kaut kur saknē jau taisnība vien viņiem būs. Bet kā es saku vienmēr jāvadās pēc sajūtām  – vai nutas cilvēks ir savējais, vai gluži vienkārši atšķirīgi ceļi ejami.

Lai Jums saulaini, paldies, ja kādreiz iegriezieties, manā mazajā domu pasaulē.

S nizkim poklonom,

Jūle.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: