Klusums.

278519558176239660_kMuXojey_c

Pirms pāris dienām, garlaicības mākta, nu jau trešo nedēļu cīnoties ar virusozu bacili, “ielīdu draugos” palasīt savu veco dienagrāmatu. Viņa izskatās varen jocīgi, jo dzejas gabali šķiet saspiesti un attēli pazuduši, bet citādies viss lasāms, manējā ir 36 lpp, diezgan daudz, pirmais ieraksts 2007. gadā, visaktīvākā darbība noritējusi 2009. gadā, kad pat komentāri bijuši daudz un interesanti, tādas foršas diskusiju lapas sanākušas.

Šodien tur ir kapa klusums, pat ieejot palasīt šķita, ka kaut kas nav riktīgi.

Ienācu te, jāsaka, ka nekas labāks, no kādreizējās čupas aktīvo palikuši tikai trīs, komentāru gandrīz nav.

Vai tiešām tagad visi sēž savos telefonos un skrolo fun bildītes ar brīžiem padebīliem uzrakstiem? Vismaz tā liecina mani novērojumi Rīgas sabiedriskajā transportā. Kāpēc cilvēki izvairās lasīt garākus apcerējumus? Neinteresanti? Redze sūdīga, bet sabiedriskajā acenes negribās stutēt degunā? Varbūt nemāk lasīt?

Es nezinu kā ir Jums, bet man pietrūkst lasāmie gargabali, ja neskaita akadēmiskos, kuri pēdējā pusgadā ir atkal atgriezušies manā sortimentā, principā arī par rakstīšanas apjomiem nesūdzos, bet gribās šo brīvību, rakstīt kā es vēlos, piedrāzt komatus, latviskos vārdus un birokrātisku vai akadēmisku labskanību, I am a wild child..

Varbūt satiekamies laiku pa laikam šeit, un apspriežam kādus aktuālus jautājumus, ne jau profesionāli, bet tā vienkārši – viedokļu apmaiņa, šizo izpausmes, dažreiz vienkārši interesanti zināt, ko cits ir redzējis sapnī.. Varbūt ir laiks no sociālajiem tīkliem pāriet uz pāris sakarīgu blogu lasīšanu un komentēšanu?

Saprotiet, mani interesējat Jūs, Jūsu personības un skatījumi, nevis jūsu nošērotais un salaikotais citu copy/paste saturs..

Tiekamies?

 

Advertisements

One thought on “Klusums.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: