Pill time.

Sāpes nevar paredzēt.

Viņai iespējams tās izdevās nosapņot, tāpēc viņa laicīgi aizdevās uz blakus telpu nodarīt visu, ko daba ik pa laikam pasūta. Divas minūtes nākotnē un vairs nekādas iemigšanas.

Šoks visās stadijās. Pirmās piecas minūtes neko nejūt, dzīve ir skaista, viss priecīgi, un uzveļās kaut kas līdzīgs drudzim. Viņa mētājas pusmiegā, galva iet uz riņķi, gribas sarauties čokurā un nekustīgi smilkstēt, bet viņas vienīgais glābiņš atrodas 2m attālumā, kas tobrīd šķiet vismaz 20m. Ibumetin 400mg. Viņas laimes kapsuliņa. Rodas īslaicīga apziņa, pēc 15min viss būs kārtībā.

Ķermenis izmircis slapjš sviedros un nespēkā, ar segu deviņos līkumos, viņa apjēdz, ka pagājusi jau pusstunda, bet sāpes nepāriet, ir nepieciešama vēl viena ripa. Viņa piestutējas sēdus, viss griežas, ar prātu ietu parunāt pa balto klausuli, taču kājas šobrīd galīgi nav draugs, sāpes tās trulina jau saknē. Visa telpa ir viens peldošs attēls. Viņa burtiski iestūķē tableti mutē un uzdzer pirmo, kas pagadās, atkal rauj uz augšu, ķermenis nesaprot, kas notiek. Sāpes nevarēja paredzēt.

Viņa aiztiek līdz gultai, saraujas kamoliņā. Viņa mēģina iemigt, ar domu, ka dzīvot vienai nav labi, nav neviena, kas spētu kaut mazliet atvieglot sāpes un tā brīža izmisumu. Viņa cīnās ar sāpēm vēl padsmit minūtes, ķermenis raustās karstumā un aukstumā, mētājas viļņos. Viņa apsver domu izsaukt ātros, bet viņai jau nav mirstamā kaite, vnk pārcilvēcīgas sāpes. Turklāt durvis ir aizlēgtas, līdz tām viņa netiks. Viņa iemieg ar domu, kā būtu nomirt… tik lielās sāpēs un vientulībā..

Viņa pamodās ar pirmajiem saules stariem. Sāpes bija uzsūkušās tajās mazajās, baltajās kapsuliņās, tagad tikai jāievēro stundu skaits, jāparedz sāpes un jāliek jaunas absorbatīvās ripiņas. Ir tik labi justies labi!

Advertisements
Tagged

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: