grāmatplaukts.

Paralēli visiem darbiem, kursiem, kuros esmu iesaistījusies, tomēr ir sanācis jau atkal izlasīt pāris grāmatas, pāris tekstus, pāris labas lietas uzzināt un sasmelties. Kā nākas, kā ne, pēdējā laikā daudz lasu “gudro”, “smagāko” literatūru, tādu kurā kādas dzīves atziņas paustas..

“Būda” grāmata, kas bija izraisīju ļaužu runāšanu jau pirms laba laika, man nebija jausma par ko tā ir, šķita nākamais bestellers, taču pēc izlasīšanas man ir vēlme teikt, tā nav grāmata visiem, tikai tiem, kas grib augt, tiem, kas grib pāri kādiem brīžiem savā dzīvē, tiem, kas vaino Dievu pie pārestībām, tiem, kas grib zināt “kāpēc?”. Tā varēja būt vēl pamatīgāka, taču tik un tā mani ierāva sevī, tā noteikti ir lasīšanas vērta.

Uzdrošinies iet līdz galam; piedzīvojusi pirmo vilšanos, viņa vairs nevienam pilnībā neuzticējās. Sargāja sevi no ciešanām, zaudējuma, neizbēgamas šķiršanās. Taču mīlestības ceļā šāda pieredze ir dabiska un vienīgais veids kā no tās izvairīties, ir no šī ceļa atsacīties. Negribi ciest, atsakies no mīlestības!

“Brida”, kā jau Paulo grāmata ir dzīves atziņu pārbagāta un šoreiz par mīlestību. Protams, ka ir vērts izlasīt.

Atkal jau Paulo Koeljo , šoreiz”Alefs”. Par rakstnieka ceļojumu caur Krievzemi un iepriekšējām dzīvēm. Lai ceļotu naudu nevajag, mhm.

Šis ir autors, kura grāmatas vnm liek domāt, liek kaut ko sevī mainīt, tā arī ir tā pievienotā vērtība, tas dzinulis, tas iedvesmas malks, kas patiesībā jebkuram no mums nepieciešams.

 

 

Grāmata, kuru pašlaik lasu ir biogrāfiju, Džons Lenons viņa pirmās sievas skatījumā, jāsaka pirmās 60lpp ir pat ļoti labas, cerams atslābums nepienāks.

 

Lasiet, pāri visam, lasiet!Tas ir tā kā Ziedonis teica savā epifānijā par dziedāšanu! Ziedoņa epifānijas ir kas burvīgs starpcitu! 😉

 

Advertisements
Tagged

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: