Idea.

Šodienu sāku ar tasi (nē, to drīzāk tiešām jādēvē par krūzi) karstas, melnas, stipras kafijas bez piedevām un debatēm par dzīvi. Aizdomājos par kojām, savu “Auseklīti”, kur mitinos nu jau ceturto un visticamākais pēdējo gadu.. tik daudz ko būtu vēlme mainīt, bet tā ir tiesa, man revolucionāri spriedumi rodas tikai manā galvā un virtuves sarunās, man nepatīk par sevi un saviem darbiem likt manīt citiem.

Par ko es īsti runāju?

Ja nu Tu, lasītāj, esi koju iedzīvotājs, tad noteikti esi pamanījis Janas zīmīti pirmajā stāvā: “abas veļasmašīnas nogādātas remontā”. Studenti diemžēl nav saudzīgākā no nācijām. Piemērs, no pašas dzīves: aiznesu uz veļaskabūzi gultas veļu, ieliku uzfrišināt uz 40min, loģiski, ka nedomāju, tai mazajā kvadrātlaukumā lasīt grāmatu, ne tur apgaismojums, ne komforts – pēc piecpadsmit minūtēm, režīms nez kā bij’ pārlecis uz “quick” un mazgāšanas process bija beidzies. Un tad Jūs cienījamie jaunieši brīnaties, kā nu tā tehnika tika ātri sabojājas? Arī augstskola visticamāk nejūtas iepriecināta, galu galā papildus izdevumi. Tad nu es ierosinātu pavisam vnk štelli, veļas mazgāšana – maksas pakalpojums, piemēram, 0,5Ls, kāpēc? Tāpēc, ka pirmkārt, būtu naudiņa remontam, otrkārt, neniezētu nagi kko paregulēt, treškārt, varētu iekrāt naudiņu un uzstādīt arī veļasžāvētāju, par ko pieļauju, daudzi tikai priecātos.

Nākošais jautājums dienaskārtībā – smēķētāji, pati dažreiz apsveru pievienoties šim bariņam, taču veselais saprāts pagaidām uzvar! Kāpēc izvirzu šo jautājumu?  Pirmkārt, balkoni – gluži jau nu tur aiziet un sauli pabaudīt vai svaigu gaisu tur nesanāktu, rupji sakot, diezgan “piedirsts” tur viss, otrkārt, dažiem labiem, lidojumā arī aizmirstas durvis aizvērt, kas diezgan pamatīgi izsaldē gaiteņus un foajē, katrā no stāviem. Varētu mierīgi pīpot laukā.. bet nu labi šis nav dzīvības vai nāves jautājums.

Savukārt, velosipēdus, gan varētu droši novietot pagrabā, visus draudzīgi un aiz atslēgas, tā sakot, pazemes stāvvieta.. turklāt tad foajē iemantotu tiešām iekštelpu skatu un nebūtu nekāda vaina, piesaistīt kādu finansējumu vai humāno palīdzību un šo platību iekārtot, par mājīgu un jauku vietu, ar dīvāniņiem, pufiem, žurnālplauktiņiem, TV un grāmatplauktiem, galu galā arī paklājiņu, jo šo telpu regulāri uzkopj apkopēja, būtu viena jauka vieta, kur socializēties un apsēsties muguru balstošā mēbelē..

Taču mans egoisms saka, par to lai domā jaunie!

Advertisements
Tagged

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: