Dzimšanas diena.

Tieši trīs mēneši līdz manam jaunajam gadam, jā, man šodien paliek 22 gadi un 9 mēneši, jā, es kā mamma skaitu sava bērna mēnešus, katru gadu, kā pirmo..

Pirms deviņiem mēnešiem bija mana laimīgākā un skumjākā diena vienlaicīgi, skumjākā, jo es biju pilnīgi viena:

Nē, es nebiju fiziski, pat ne emocionāli viena, nesēdēju četrkantīgā kārbiņā un neraudāju, nē, meloju, raudāju gan.. es sajutos tik ļoti tālu prom no saviem mīļajiem, ka pat telefonzvani nespēja mani sasildīt, es nejutu savus svētkus, un dzimšanas diena man joprojām ir vismīļākie svētki, nu gluži kā Karlsonam..

22 dzimšanas dienu es sagaidīju Porto, ne gluži kā cerēts, sākotnēji ar asarām un absolūtu vilšanos, taču tad es atradu sevi vientulībā, es priecājos par mirkļiem, kurus man sniedza pilsēta un pilnīgi sveši cilvēki, es tajā brīdī nobriedu, es sapratu, ka tikai es pati varu sevi patiesi mīlēt, tikai es pati varu sev uzrīkot svētkus tādus, kā vēlos, un galu galā, es taču piedzimu viena, vien cilvēki apkārt raudāja, no laimes par vienu mazu elpotāju..

Pirms divām dienām manam brālim palika 35, nezinu kurā no saulēm, bet es ļoti ceru, ka arī viņam izdevās noķert sajūtas, arī esot prom no mājām..Dzimšanas dienas ir visskaistākie no svētkiem..

 

Advertisements
Tagged

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: