Laptopseriālu pasaulē.

Ir pienācis tas laiks, kad arī es esmu sākusi skatīties seriālus, par pirmo upuri kritu TV seriālam How I met Your Mother, nolūrēju visas iespējamās sezonas, sajutu mazuma piegaršu un sāku snīzot pēc citiem labumiem, uzgāju divus šī gada jaunumus, kas pagaidām pat ļoti patīk, jau no pirmās sērijas.

Jane by design. (2011)

Vidusskolniece, kas seko savam sapnim un diezgan nejauši kļūst par modes redakcijas īpašnieces asistenti. Kāpēc man patika jau no pirmās un pagaidām vienīgās sērijas? Tāpēc, ka šajā seriālā var smelties simtiem idejas par apģērba pielietošanu ķermeņa piesegšanā, nudien burvīgi, turklāt ļoti viegli uztverami, šur tur ieņurdas arī Britu akcents.

Diemžēl pagaidām pieejama tikai viena sērija,online versijā var redzēt arī otro, taču pieļauju, ka pēc gada šis seriāls iemantos zināmu popularitāti. Turklāt tas ļauj smelties iedvesmu piepildīt savus sapņus.

Ieskatam, vizuālais materiāls:

Hart of Dixie.(2011)

Nopietnāka rakstura pasāciens, kuram pieejama nu jau puse no pirmās sezonas. Par jauno ārsti, kas saņem mantojumu un no Ņujorkas nonāk Alabamā. Grūti raksturot, jo tas šķiet pilnībā atklāj dzīvi – šķībi greizas mīlestības, sakārnisku un plašu sirdi. Veiksmīgi izvēlēti aktieri, kas liek smieties, būtiski piebilst, arī vērojami labi modes paraugi (šo var uztvert tieši un ar sarkasmu).

Bet nu lemiet paši, patīk vai nē:

Advertisements
Tagged

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

Advertisements
%d bloggers like this: